08.10.2018

 

Wyniki zawodów strzeleckich

dnia 16.09.2018r.

 

 

Tarcza Królewska A.D. 2018 - Fundator Leszek Helma Król Żniwny KBS Zbąszynek A.D. 2017

I miejsce: Szablewski Karol - Król Żniwny A.D.2018 - Zbąszynek ( 19 pkt )

II miejsce: Balcerzyk Sławomir - I Rycerz A.D. 2018 - Zbąszynek ( 18 pkt )

III miejsce: Roszkowski Andrzej - II Rycerz A.D.2018 - Zbąszynek ( 17 pkt )

 

Tarcza XVIII lecie KBS Zbąszynek – Fundator KBS Zbąszynek

I miejsce: Norbert Biniek - KBS Kórnik ( 50 pkt )

II miejsce: Ciszewski Jan - BK Dolsk ( 40 pkt )

III miejsce: Richter Eugeniusz - KBS Zbąszynek ( 37 pkt )

 

Tarcza płytkowa - Fundator Wiesław Czyczerski Burmistrz Zbąszynka

I miejsce: Ciszewski Jan - BK Dolsk ( 20 pkt )

II miejsce: Szablewski Wiesław - KBS Zbąszynek ( 18 pkt )

III miejsce: Zdunek Henryk - KBS Zbąszyń ( 18 pkt )

 

Tarcza płytkowa -

 

Fundator Eugeniusz Richter Król Zielonoświątkowy Okręg Poznański A.D. 2008

I miejsce: Maciejewski Wojciech - KBS Mosina – Puszczykowo ( 38 pkt )

II miejsce: Czeszejko Tadeusz - KBS Zbąszynek ( 35 pkt )

III miejsce: Helma Leszek - KBS Zbąszynek ( 34 pkt )

 

Tarcza płytkowa -

 

XIII Memoriał im. Marka Włodarczaka – Fundator Ilona Włodarczak Zielona Góra

I miejsce: Schilleb Harald - Schutzenverein Heidemühle ( 18 pkt )

II miejsce: Balcerzyk Sławomir - KBS Zbąszynek ( 18 pkt )

III miejsce: Graczyk Stanisław - KBS Śrem ( 18 pkt )

 

Strzelanie do Złotego Kura - Fundator Tadeusz Wróbel Sekretarz KBS Zbąszynek

I miejsce: Balcerzyk Sławomir - KBS Zbąszynek ( 14 pkt )

II miejsce: Popławski Mikołaj - KBS Mosińsko Puszczykowskie ( 12 pkt )

III miejsce: Maciejewski Wojciech - KBS Mosina - Puszczykowo ( 12 pkt )

 

 

Wyniki zawodów strzeleckich

dnia 16.09.2018r.


Tarcza płytkowa - Fundator Elżbieta i Leszek Popławscy Zielona Góra

I miejsce: Popławski Mikołaj - KBS Mosina Puszczykowo ( 19 pkt )

II miejsce: Leszek Helma - KBS Zbąszynek ( 17 pkt )

III miejsce: Kalitka Albina - KBS Zbąszynek ( 17 pkt )

 

 

Strzelanie do Kura - Fundator KBS Zbąszynek

I miejsce: Kalitka Renata - KBS Zbąszynek

II miejsce: Balcerzyk Sławomir-  KBS Zbąszynek

III miejsce: Ciszewski Jan - BK Dolsk

 

Sędzia główny zawodów:

Agnieszka Lasota - Klub Gwardia Zielona Góra

 


 

Wyniki zawodów strzeleckich

dnia 16.09.2018r.

 

Strzelanie o godność Króla Młodzieżowego Okręgu Poznańskiego A.D. 2018

Strzelanie do Kura - Fundator Jan Mazur Prezes Okręgu Poznańskiego ZKBS RP

I miejsce: Król Tomaszewski Krzysztof - KBS Zbąszynek

II miejsce: I Rycerz Szablewski Karol - KBS Zbąszynek

III miejsce: II Rycerz Skrzetuski Stanisław - KBS Zbąszynek

 

 

Strzelanie o godność Króla Żniwnego Okręgu Poznańskiego ZKBS RP A.D. 2018

Strzelanie do Kura - Fundator Jan Mazur Król Żniwny Okręgu Poznańskiego A.D. 2017

I miejsce: Król Popławski Mikołaj - KBS Mosińsko Puszczykowskie

II miejsce: I Rycerz Ciszewicz Mieczysław - BK Dolsk

III miejsce: II Rycerz Wtorkowski Michał - KBS Murowana Goślina

Król Żniwny 2018