Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x

Ostatnio dodane

 

Aktualności

12.11.2020
9 listopada br o godz 9,45 do Domu Ojca odszedł śp. Ks. Kanonik Zdzisław Przybysz /przegrał walkę z koronawirusem/ kapelan Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Zbąszynku, były Dziekan Dekanatu Babimojskiego, były Proboszcz Parafii pw Apostołów Szymona i Judy Tadeuszu w Kosieczynie, obecnie Proboszcz Parafii pw Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonej Górze. Był diecezjalnym ojcem duchownym. Wyjątkowa Osobowość, Wielki Człowiek ❤️
Niech Nasz Zbawiciel przyjmie Go do Królestwa Wiecznej Chwały!
 
 
 
 
Szczere wyrazy współczucia dla Całej Rodziny oraz Przyjaciół Ks. Zdzisława
 
 
Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem księdza biskupa zostanie odprawiona w sobotę, 14 listopada br., o godz. 11.00
w kościele parafialnym pw. świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Kosieczynie, a po niej ostatnie pożegnanie i pochówek przy kościele.

Od piątku, godz. 22.30, do soboty, godz. 10.00, możliwość czuwania modlitewnego w kościele w Kosieczynie, a od godz. 10.00 modlitwa różańcowa.